DAUGIAPAKOPĖ TRANSKRITINĖ ŠALDYMO SISTEMA

Daugiapakopės šaldymo sistemos naudojamos, kuomet reikalinga ypač žema temperatūra, tačiau jos gamybos procesas tampa energetiškai nenaudingu, naudojant vienpakopę aušinimo sistemą. UAB ARBANA gaminamų produktų asortimente rasite dvi aušinimo sistemas.  Tai kaskadinės šaldymo sistemos bei transkritinės šaldymo sistemos.

Tai naujos kartos tvaraus šaldymo sistema, kurioje CO2 naudojamas kaip šaltnešis. Transkritinės šaldymo sistemos pasižymi aukštu energetiniu efetyvumu, jose naudojamas CO2 šaltnešis yra natūralus, žemo VAP (visuotinio atšilimo potencialas). Tai tvari alternatyva sintetinių šaltnešių naudojimui. Aplinkos požiūriu, CO2 yra labai patrauklus šaltnešis, pripažįstamas kaip perspektyviausias ir efektyviausias sprendimas tarp natūralių šaltnešių. Tai yra efektyvus sprendimas prekybos centrams, maisto produktų parduotuvėms, pramonės, nekilnojamo turto šaldymo procesams palaikyti. 

Transkritinės šaldymo sistemos- tai ekologiškas, tvarus, ekonomiškas ir ypatingai efektyvus energetiniu požiūriu sprendimas Jūsų verslui ir  verslo procesams palaikyti.

©2024 UAB Arbana - Šaldymo įranga ir technologijos.

Log in with your credentials

Forgot your details?