UAB ARBANA

Šaldymo įranga ir technologijos

Šaldymo patalpų durys

Mūsų įmone gamina sekančios produktus.

Atsiusti katalogą    


Varstomos durys ir Varstomos dvivėrės durys

Priklausomai nuo reikalingos patalpos temperatūros, varstomos durys gaminamos 68, 92 arba 120mm storio. Durys , izoliuotos poliuretano užpildu. Priklausomai nuo durų matmenų naudojami 2, 3 arba 4 vyriai. Naujos technologijos dėka, vyriai atsidarymo metu pakyla aukštyn, apsaugodami apatinę durų guminę tarpinę. Durų rankena galima su užraktu ir be jo. Iš vidaus numatyta avarinio atidarymo rankena. Minusinių patalpų durys gaminamos su lengvai keičiamu pakaitinimo kabeliu. Kabelis montuojamas į durų tarpinę visu perimetru.

Papildomai kabelis gali būti sumontuotas durų rėme

   


Stumdomi vartai

Priklausomai nuo reikalingos patalpos temperatūros, stumdomi vartai gaminami 68, 92 arba 120mm storio. Vartai izoliuoti poliuretano užpildu. Vartų mechanizmas pagamintas taip, kad atsidarymo metu vartai pakyla aukštyn apsaugodami apatinę guminę tarpinę. Vartai galimi su užraktu ir be jo. Iš vidaus numatyta avarinio atidarymo rankena. Minusinių patalpų vartai gaminami su lengvai keičiamu pakaitiniu kabeliu, tai apsaugo vartus nuo prišalimo. Kabelis montuojamas į durų tarpinę visu perimetru. Papildomai kabelis gali būti sumontuotas durų rėme.


Praejimo durys

Praėjimo durys gaminamos 40mm storio. Durys izoliuotos poliuretano užpildu. Priklausomai nuo durų matmenų naudojami 2, 3 arba 4 vyriai. Durys skirtos atskirti gamybines patalpas su intensyviu žmonių arba žmonių su vėžimėliais praėjimu. Durys gaminamos su langu ovalo arba rutulio formos. Galimas variantas su apsauginiu bamperiu. Durys galimos kaip vienvėrės taip ir dvivėrės.

Praėjimo durys iš lanksčios PVC medžiagos

PVC juostų užuolaidos

PVC juostų užuolaidos skirtos atskirti skirtingas pagal temperatūrą, veiklą patalpas. Užuolaidos netrukdo žmonių praėjimui, nebijo mechaninio poveikio pernešant ar pervežant per jas krovinius, tuo pačiu jos puikiai sulaiko šilumos, šalčio, dulkių, garų ar blogų kvapų srautus, slopina garsą. Spalvotos nepermatomos užuolaidos uždengia praėjimus (pvz., parduotuvėse iš prekybinės salės į sandėlį) arba pažymi ypatingai svarbius (pvz. avarinius) praėjimus. Be klasikinių taikymų užuolaidos pritaikomos daugelyje kitų sričių: konvejerių takai, įvairių technologinių angų uždengimas ir kt.